اهمیت چاپ دیجیتال در تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

خانه وبلاگ اهمیت چاپ دیجیتال در تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

اهمیت چاپ دیجیتال در تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

در عصر دیجیتال راه‌های بسیار زیادی برای تبلیغات نسبت به قبل وجود دارد. پیشرفت‌های علمی در زمینه‌ی تکنولوژی چاپ دیجیتال تاثیر بسیار زیادی در کمپین‌های تبلیغاتی دارد. با این حال، صاحبان مشاغل کوچک از خود میپرسند:” تکنولوژی چاپ دیجیتال چیست وچه کاری برای من می‌تواند انجام دهد؟”

تکنولوژی چاپ دیجیتال تبدیل عکس‌های دیجیتال به واسطه‌های فیزیکی مانند، پارچه، کاغذ و وسایل دیگر است.

هر روزه بدون آنکه متوجه شویم به اطلاعات بسیار زیاد چاپی بر روی وسایل مختلف جذب می‌شویم. این اطلاعات از طریق بنرها، کاتالوگ‌ها، بروشورها، پوسترها و … به ما داده می‌شود.

برای صاحبان مشاغل کوچک، استراتژی فروش قوی، رمز موفقیت است. برای ۷۶% از مشاغل کوچک این موفقیت شامل ترکیب چاپ و رسانه‌های دیجیتال است. یک مثال خوب برای این ترکیب، کمپین ارسال نامه‌های مستقیم (که نیازمند چاپ دیجیتال است) و حضور گسترده در شبکه‌های اجتماعی است. ترکیب این موارد مصرف‌کننده را وارد هر دو جهان فیزیکی و مجازی می‌کند.

تکنولوژی چاپ دیجیتال به شما امکان تبلیغات ارزانی را می‌دهد که در عین حال ماندگار است. در مقابل یک آگهی ۳۰ ثانیه‌ای، یک تابلو در فضای خارجی سال‌ها می‌تواند دوام داشته باشد. تخمین زده می‌شود تبلیغات فضای بیرونی و شهری که توسط شرکت‌های چاپ انجام می‌شود، ۸۰% ارزان‌تر از آگهی تلویزیون، ۶۰% ارزان‌تر از آگهی روزنامه و ۵۰% کمتر از تبلیغات رادیویی است.

اگر قصد دارید کمپین تبلیغاتی را اجرا کنید به خاطر داشته باشید: تحریک بصری مصرف‌کننده مهمترین هدف است. مثلا یکی از راه‌ها تبلیغات بر روی اتوموبیل است. مردم به تبلیغات دیداری نسبت به شنیداری پاسخگویی بهتری دارند، بنابراین به آنها چیزی خاص بدهید تا ببینند!