اهمیت چاپ کاتالوگ در تبلیغات

اهمیت چاپ کاتالوگ در تبلیغات

به طور معمول اولین چیزی که مشتریان یک شرکت با آن برخورد می کنند، بروشور یا کاتالوگ تبلیغاتی آن شرکت است بنابراین بهتر است این کاتالوگ به صورت کاملا حرفه ای طراحی شود و برای چاپ این کاتالوگ از بهترین نوع کاغذ استفاده شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که چاپ کاتالوگ به تنهایی نمی تواند تکمیل کننده تبلیغات یک شرکت باشد و بهتر است در کنار کاتالوگ ها یا بروشورهای شرکت از وب سایت، بنرها، استندآپ ها و … جهت بهره وری هر چه بیشتر از تبلیغات خود، استفاده نماییم.
اگر قصد طراحی یک کاتالوگ را دارید بهتر است قبل از آن استراتژی تبلیغات یا بازاریابی خود را مشخص نمایید و با توجه به استراتژی های تعیین شده اطلاعات محصولات یا خدمات خود را جمع آوری نمایید. در این مقاله نکاتی را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا قبل از چاپ کاتالوگ این موارد را جهت افزایش بازدهی تبلیغات، مد نظر خود قرار دهید.
اولین نکته قبل از چاپ کاتالوگ، جمع آوری اطلاعات در مورد محصول یا خدمات قابل ارائه توسط شرکت می باشد. سعی کنید شرح کالا یا خدمات خود را به صورت کامل درج کنید اما از توضیحات اضافه یا مکرر نیز بپرهیزید. بازار هدف خود را مشخص نمایید و مطالب کاتالوگ را به گونه ای جمع آوری کنید تا خواننده کاتالوگ تمام مطالب را به صورت کامل درک کند. مزالب را کاملا صریح و بدون حاشیه بیان کنید و تا جای ممکن تمرکز خود را بر روی نیاز های مشتریان قرار دهید نه فروش محصول یا خدمات خود!
نکته ای کوچک اما کاربردی که اکثر شرکت ها به آن توجهی ندارند، ذکر اطلاعات تماس، آدرس وب سایت و ایمیل شرکت در مکان هایی صحیح از کاتالوگ می باشد. فرض کنید خواننده یک کاتالوگ محصولی را مد نظر می گیرد و قصد تماس با شما را برای کسب اطلاعات بیشتر پیدا می کند حال اگر اطلاعات تماس را در دسترس آن خواننده قرار ندهید ممکن است به راحتی از تماس با شرکت شما صرف نظر کند و به همین راحتی مشتری خود را از دست بدهید.
بهتر است مختصری از مزایای محصولات یا خدمات خود را در کاتالوک درج کنید تا مشتریان با خواندن این کاتالوگ متوجه شوند که استفاده از محصول یا خدمات شما چه مزایایی برای آنها دارد. این بخش بهتر است برای هر محصول یا خدمات به صورت جداگانه وجود داشته باشد اما اگر تعداد محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما زیاد است بهتر است مزایای کلی برای همه ی محصولات یا خدمات را در کاتالوگ درج نمایید.
نکته بعدی حائز اهمیت در چاپ یک کاتالوگ حرفه ای، وجود بخشی در ابتدای کاتالوگ با مفهوم سابقه شرکت، دستاوردها، تعداد مشتریان و میزان رضایتمندی آنها می باشد. وجود این بخش علاوه بر بالا بردن وجهه شرکت، باعث اعتماد سازی بیشتر نیز می شود.
معمولا چاپ کاتالوگ، چاپ سربرگ، چاپ کارت ویزیت، طراحی سایت و موارد تبلیغاتی دیگر به صورت کاملا ست طراحی و چاپ می شوند پس سعی کنید از رنگبندی سازمانی شرکت خود استفاده نمایید و حتی المقدور از یک قالب برای طراحی وسایل تبلیغاتی استفاده کنید. این موضوع بسیار مهمی برای برندها محسوب می شود که علاوه بر القای رسمیت، باعث تاخیر در فراموشی برند شما توسط مشتریان می شود. پس سعی کنید تا جای ممکن از این اصل پیروی کنید.
زیبایی یک کاتالوگ بر اساس رنگبندی، نوع طراحی، جنس کاغذ، عکس های استفاده شده در کاتالوگ و بسیاری از موارد دیگر سنجیده می شود پس تا آنجا که می توانید از این عناصر به درستی استفاده کنید و با نهایت دقت و خلاقیت، طرحی را خلق کنید که مشتری با نگاه اول جذب آن شود. طراحی زیبا در کاتالوگ اهمیت بسیار بالایی دارد چراکه اولین چیزی که مشتریان میبینند ظاهر کاتالوگ شما هست پس این موضوع مهم را فراموش نکنید و اگر صدها بار نیاز به بازطراحی داشتید، آن را دریغ نکنید.

تقویم رومیزی راهی برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق

تقویم رومیزی راهی برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق

توزیع تقویم رومیزی روش بسیار خوبی برای ترویج و شناساندن برند است و کالا یا خدمات شما را به بهترین شکل تبلیغ می‌کند.

تقویم رومیزی مانند یک کتاب داستان است و برای اینکه مردم آن را انتخاب کنند و به تقویم‌های دیگر ترجیح بدهند، باید انگیزه‌ای وجود داشته باشد. بنابراین برخلاف آنچه فکر می‌کنید، طراحی تقویم رومیزی همیشه هم آسان نیست.

تبلیغ مؤثر کالا یا خدمات در طراحی تقویم رومیزی و در عین حال رعایت محدودیت‌های آن، تأثیر ماندگاری در ذهن مشتریان فعلی و آتی شرکت شما خواهد داشت.

محتوایی انتخاب کنید که برای مخاطب جذاب و آشنا باشد

برای اینکه تقویم رومیزی جذاب باشد، محتوای آن باید با مخاطب حرف بزند. ترندها و تم‌های سال را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که چطور می‌توانید آنها را به بازاریابی خدمات خود گره بزنید. تمام صفحات تقویم رومیزی شما باید خلاقانه و جذاب طراحی شوند و در عین حال کاملا واضح و شفاف نشان بدهند که کسب‌و‌کار شما چه منافعی برای مخاطب دارد.

عکس کودکان دوست‌داشتنی روی صفحات تقویم رومیزیِ شرکتی که در زمینه‌ی پوشاک فیتنس فعالیت دارد، شاید زیبا و جذاب باشد، اما هیچ ارتباطی با فیتنس ندارد. در حالی‌که اگر در تقویم رومیزی همین شرکت، تصویر کودکانی که لباس‌های فیتنس برند در سایز کوچک پوشیده‌اند و درحال انجام فعالیت‌هایی مانند یوگای کودکان هستند چاپ شود، انتخاب مناسب و بجایی خواهد بود.

همیشه بازار هدف و چیزی را می‌خواهید بفروشید، در نظر داشته باشید. اگر بازار هدف شما مادران ۲۷ تا ۳۷ ساله هستند و هدف شما این است که محصولات جدید لباس کودک را تبلیغ کنید، در مسیر درستی قرار دارید.

برند را برجسته کنید

رنگ‌ها معرف شرکت و هویت برند شما هستند و باید در تمام قسمت‌های تقویم رومیزی ثابت باشند. به‌طوری‌که هر گاه مخاطب به شاهکار تبلیغاتی شما نگاه می‌کند، شرکت‌ و محصول‌ یا خدمات‌تان را به یاد بیاورد.

تم را حفظ کنید

مانند هر کمپین تبلیغاتی دیگر، طراحی و تم همه‌ی صفحات تقویم رومیزی باید یکسان باشد، چراکه این هماهنگی معرف ثبات و تداوم شماست.

از فونت گرفته تا پیام تبلیغاتی، پیام کلی و خلاقیتی که به‌کار برده‌اید، باید در تمام صفحات تقویم رومیزی یک‌دست باشد.

از تصاویر باکیفیت و جذاب استفاده کنید

کیفیت تصویر در تقویم رومیزی، بازتابی از کیفیت برند است و این یعنی تصاویر در همه‌ی صفحات باید رزولوشن بالا و کیفیت بسیار خوبی داشته باشند.

به خاطر داشته باشید افرادی که تقویم شما را روی میز خود دارند، هر روز به آن نگاه می‌کنند و حتی کوچک‌ترین نقایص آن را تشخیص می‌دهند و هر نوع کاستی را با برند شما مرتبط می‌کنند.

از یادآوری‌ رویدادهای خاص در کسب‌وکارتان نترسید

با استفاده از تصاویر و نمادهای چشم‌گیر، فروش‌ها و رویدادهای خاص سال را برجسته کنید. در  طراحی تقویم رومیزی می‌توانید قسمتی را به «رویدادهای آتی» اختصاص بدهید تا یک ماه قبل از اینکه حراج بزرگ‌تان آغاز شود، آن را تبلیغ و یادآوری کنید.

اگر رویدادهای ملی یا ورزشی، با مخاطب یا تبلیغات شما مرتبط هستند، می‌توانید آنها را نیز برجسته کنید. این نیز راه دیگری است برای اینکه به مشتریان بالقوه‌ی خود نشان بدهید که تجربیات آنها را درک می‌کنید.

کاربرد تقویم رومیزی را فراموش نکنید

گرچه تقویم رومیزی ابزار تبلیغ کسب‌و‌کار شماست، اما نباید فراموش کنید که کاربرد اصلی آن کمک به افراد برای برنامه‌ریزی روزانه است. پس به این نکته که تقویم رومیزی شما چقدر از فضای میز کاربر را اشغال می‌‌کند و آیا در تقویم جای کافی برای نوشتن یادداشت‌های روزانه وجود دارد یا خیر نیز فکر کنید.

اهمیت چاپ دیجیتال در تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

اهمیت چاپ دیجیتال در تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

در عصر دیجیتال راه‌های بسیار زیادی برای تبلیغات نسبت به قبل وجود دارد. پیشرفت‌های علمی در زمینه‌ی تکنولوژی چاپ دیجیتال تاثیر بسیار زیادی در کمپین‌های تبلیغاتی دارد. با این حال، صاحبان مشاغل کوچک از خود میپرسند:” تکنولوژی چاپ دیجیتال چیست وچه کاری برای من می‌تواند انجام دهد؟”

تکنولوژی چاپ دیجیتال تبدیل عکس‌های دیجیتال به واسطه‌های فیزیکی مانند، پارچه، کاغذ و وسایل دیگر است.

هر روزه بدون آنکه متوجه شویم به اطلاعات بسیار زیاد چاپی بر روی وسایل مختلف جذب می‌شویم. این اطلاعات از طریق بنرها، کاتالوگ‌ها، بروشورها، پوسترها و … به ما داده می‌شود.

برای صاحبان مشاغل کوچک، استراتژی فروش قوی، رمز موفقیت است. برای ۷۶% از مشاغل کوچک این موفقیت شامل ترکیب چاپ و رسانه‌های دیجیتال است. یک مثال خوب برای این ترکیب، کمپین ارسال نامه‌های مستقیم (که نیازمند چاپ دیجیتال است) و حضور گسترده در شبکه‌های اجتماعی است. ترکیب این موارد مصرف‌کننده را وارد هر دو جهان فیزیکی و مجازی می‌کند.

تکنولوژی چاپ دیجیتال به شما امکان تبلیغات ارزانی را می‌دهد که در عین حال ماندگار است. در مقابل یک آگهی ۳۰ ثانیه‌ای، یک تابلو در فضای خارجی سال‌ها می‌تواند دوام داشته باشد. تخمین زده می‌شود تبلیغات فضای بیرونی و شهری که توسط شرکت‌های چاپ انجام می‌شود، ۸۰% ارزان‌تر از آگهی تلویزیون، ۶۰% ارزان‌تر از آگهی روزنامه و ۵۰% کمتر از تبلیغات رادیویی است.

اگر قصد دارید کمپین تبلیغاتی را اجرا کنید به خاطر داشته باشید: تحریک بصری مصرف‌کننده مهمترین هدف است. مثلا یکی از راه‌ها تبلیغات بر روی اتوموبیل است. مردم به تبلیغات دیداری نسبت به شنیداری پاسخگویی بهتری دارند، بنابراین به آنها چیزی خاص بدهید تا ببینند!

روش دیجیتال چاپ بنر

روش دیجیتال چاپ بنر

روش دیجیتال چاپ بنر

او به صبر زیادی نیازمند است. انتخاب یک شرکت برای چاپ بنر نباید آسان گرفته شود. ما می گوییم این کار به اندازه برند سازی برایتان اهمیت دارد. گذشته از این ها، برند شما وقتی در یک بنر حضور دارد، پرستیژ و اعتبار شما را به دنیای بیرون نشان می دهد.

نکات خیلی زیادی وجود دارد که در انتخاب شرکت مناسب برای چاپ بنر دخیل هستند. به هر حال در این مقاله ما به ۴ نکته مهم برای انتخاب شرکت مناسب چاپ بنر نیز اشاره خواهیم کرد.

کیفیت

هیچ کاری بدتر از آن نیست که شما هزینه ی زیادی را صرف چاپ بنر ها یا پوسترهای بی کیفیت کنید و بعد از چند ماه نیاز به جایگزین داشته باشند. بنابراین قبل از سفارش چاپ بنر، نمونه های موجود در شرکت را درخواست کنید. انواع متریالی که روی آن چاپ می کنند بررسی کنید.

آیا جوهری که استفاده می کنند کیفیت مطلوب را دارد؟
آیا کیفیت چاپ مطلوب است؟
آیا جزئیات کار بعد از چاپ مشخص است؟ 

قیمت همه چیز نیست!

بالابودن قیمت چاپ در چاپخانه ها دلیل بر آن نیست که کیفیت کارشان بالاست. قبل از تحویل کار، کمی خرج کنید، به صورت موردی یک سفارش ارائه دهید. با این کار میزان همکاری آن ها با مشتری و نحوه کار و کیفیت چاپ آن ها آگاه می شوید. بنابراین این نکته را به خاطر داشته باشید که تعرفه های بالای خدمات نمی تواند دلیلی بر خوب بودن خدمات باشد.

آیا می توانید از شرکت چاپ بنر بازدید کنید؟ 

برخی از چاپخانه ها دفاتر ارتباط با مشتری دارند. برخی از آن ها به مشتری امکان حضور در کارگاه چاپ را مهیا کرده اند ولی برخی از آن ها کار چاپ را در محیط های دور از دسترس مشتری و در خانه انجام می دهد. اگر فکر می کنید با مدیر چاپخانه و کارشناس چاپ ارتباط ندارید،. در تصمیم خود نسبت به انتخاب شرکت چاپ هوشمندانه عمل کنید. قبل از چاپ بهتر است با کارشناس مرتبط مشورت کنید و طبق تصمیمات سفارش شما انجام بگیرد. ولی گاها سفارش ها را با تماس تلفنی یا مکاتبه در ایمیل انجام می دهند که وقوع خطا را فراهم می کند.

هرچقدر کوچکتر بهتر

امروزه کسب و کارهای کوچک بسیار رشد کرده اند و گاها می بینیم خدماتی بهتر از شرکت های بزرگ ارائه می دهند. بنابراین از جستجو و همکاری با جاهای مختلف غافل نشوید. شرکت های کوچک وقت بیشتری را به شما و شرکتتان اختصاص می دهند. بنابراین ایده های کسب و کار خود را خیلی بهتر می توانید عملی کنید.

با یک روش تبلیغاتی مشتریان را غافلگیر کنید!

با یک روش تبلیغاتی مشتریان را غافلگیر کنید!

اگر محصولات و خدمات فوق العاده ای برای مشتریان خود فراهم کنید ولی تبلیغات مناسبی برای شرکت خود در نظر نگیرید، نمی توانید در کسب و کارتان به موفقیت برسید و فروش بالاتری را تجربه کنید! چرا که محصولات و خدمات شما بایستی دیده شود و مشتریان از وجود آن اطلاعات داشته باشند. طبیعی است وقتی دیده نشوید چگونه می خواهید فروش داشته باشید! لازم است بدانید: اگر روش تبلیغاتی مناسبی را انتخاب کنید و آن را با یک استراتژی منسجم به جلو هدایت کنید می توانید خیلی زود به رتبه خوبی در فروش دست یابید و موفق شوید، منتها اگر به درستی انتخاب نشود می تواند ضررهای مادی هم برایتان داشته باشد. از این رو با ما همراه باشید تا شما را با روش تبلیغاتی منحصر به فردی آشنا کنیم که بتوانید مشتریان خود را غافلگیر کنید.

چاپ کاتالوگ

تبلیغات چاپی مانند چاپ کاتالوگ را به عنوان یک برنامه اجرا کنید!

تبلیغات را اجرا کنید و آن را یک پروسه مهم در کسب و کارتان بدانید. اگر برنامه تبلیغاتی منسجمی در نظر داشته باشید مشتریان خود را رفته رفته به کسب و کارتان جلب می کنید و آنها می توانند به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. در برنامه تبلیغاتی بایستی مخاطبان خود را بشناسید و بدانید چه نوع مشتریانی مدنظرتان می باشد تا تنها روی آنها تمرکز کنید! یکی از نکاتی که باید آن را به خاطر داشته باشید، اینست که تبلیغات را به صورت کلی درنظر نگیرید، اینگونه نمی توانید به هدفی که دارید برسید و بایستی تنها روی مشتریانی که می تواند برای شما مثمر ثمر باشد تمرکز کنید. آگهی‌های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارد که هوشمندانه ساخته شده‌اند، ولی در فروش مزیت‌های ویژه‌ی محصول یا خدمات تبلیغ‌شده، ناتوان هستند. تا زمانی که این مزایا را برجسته کنید، تبلیغاتی مانند چاپ کاتالوگ ارزش ویژه‌ی محصولات شما را به مشتریان بالقوه نشان می‌دهد.

به درستی هزینه کنید!

جالب است بدانید: برای اینکه پول بیشتری درآورید بایستی هزینه کنید! تبلیغات هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است. از این رو در تبلیغات خصاصت نکنید و راههای مناسبی که وجود دارد را اجرا نمایید. همچنین باید بدانید: تبلیغاتی موفق است که برایش هزینه کنید تا بتواند در زمان مناسب بازده خوبی برایتان داشته باشد. بنابراین در انتخاب روش تبلیغاتی خود دقت نمایید.

کدام روش تبلیغات را انتخاب کنید!

تبلیغات شیوه های متنوعی دارد. می توانید در میان روش هایی که وجود دارد یکی از روش های مطلوب و تاثیرگذار آن را انتخاب نمایید. به عنوان مثال تبلیغات چاپی یکی از روش های مقرون به صرفه، موثر و زود بازده می باشد که می توانید از آن به عنوان یک گزینه استفاده کنید. تبلیغات چاپی نظیر: چاپ کاتالوگ، چاپ کارت ویزیت، چاپ پوستر، چاپ تراکت، چاپ فلایر، چاپ ست اداری، چاپ بروشور، چاپ استند تبلیغاتی و دیگر ابزارهای تبلیغاتی است که نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه به دلیل استقبال بی نظیر افراد هنوزم که هنوزه به صورت وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم انتخاب ابزار تبلیغات چاپی اینست که کدامیک از این ابزارها به درد کسب و کارتان می خورد. اگر یک شرکت خدماتی دارید بهتر است از چاپ کاتالوگ استفاده کنید، اگر یک فروشگاه لوازم دارید می توانید چاپ بروشور را انتخاب نمایید، همچنین اگر می خواهید مشتریان را از یک تخفیف و یا یک خبر مهم و فوری باخبر کنید، پیشنهاد می شود از چاپ تراکت بهره مند شوید.

محیط مناسبی را برای اجرای تبلیغات خود برگزینید!

محیط مناسب یکی از مهمترین عامل در موفقیت تبلیغات است. ممکن است مجله، ایستگاه رادیویی یا حتی برنامه‌ی تلویزیونی مورد نظر شما، برای مشتریانتان جذابیتی نداشته باشد. از این رو شما باید در رابطه با بازار هدف خود تحقیق کنید تا آنها را بهتر بشناسید و بدانید که چه چیزهایی را مطالعه می‌کنند، چه برنامه‌هایی مورد علاقه آنهاست و به چه چیزهایی گوش می‌دهند. سپس، تبلیغات را در رسانه‌ی مناسبی قرار دهید، تا بتوانید پیام‌تان را به بازار هدف‌تان برسانید. اینگونه می توانید به راحتی مشتری جذب کنید و موفق شوید.

نکاتی که بهتر است در رابطه با طراحی و چاپ بنر بدانیم

نکاتی که بهتر است در رابطه با طراحی و چاپ بنر بدانیم

چاپ بنر فوری

وقتی شرکت ها قصد تبلیغات دارند انتخاب های زیادی پیش روی آنها قرار دارد و همچنین با توجه به اهداف تبلیغاتی خود میتوانند از انواع مدیاهای تبلیغاتی استفاده کنند :

۱- آیا میخواهند آگهی پخش کنند ؟
۲- یا در شبکه های رادیو و تلویزیون زمان برای تبلیغات بخرند ؟
۳- یا بنرهایی را برای نمایش در مکان های مختلف ارائه دهند ؟

ما در اینجا به صورت مختصربه تبلیغات بنری خواهیم پرداخت.

چاپ بنر و تبلیغات بنری همیشه یک گزینه محبوب در گذشته بوده وحتی امروزه هم محبوبیت خود را از دست نداده است به این علت که بنرها یکی از پرتنوع ترین و ارزان ترین مدل های تبلیغات در دسترس هستند.

یکی از بهترین مزایای چاپ بنر که باعث شده است چاپ بنر تبلیغاتی همواره محبوب باشد این است که میتوان ازآن چندین بار بدون هزینه اضافه استفاده کرد.

طیف وسیعی از متریال های مختلف در چاپ بنر مورد استفاده قرار میگیرد مانند : وینیل , بنر دوطرفه , بنر مش , بنر سولیت , بنر بلک اوت , بنر ماندگار, بنر عریض, بنر مات و غیر ماندگار و بنر شبرنگ

بنرها میتوانند به دو شکل افقی و عمودی چاپ شوند علاوه بر این کاربردهای بسیاری دارد.

برای اینکه بنرها بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشند باید یک سری از اصول و قواعد را رعایت کرد یکی از مهم ترین آنها رعایت اصول سادگی میباشد.

یک بنر باید در اطلاع رسانی به مخاطب ما بینظیر باشد ، عنوان ها واضح و تصاویر نیز واضح با کیفیت بالا باشد.

همه نکاتی که در بنر به آن اشاره میشود بهتر است کوتاه و حاوی لوگوی تجاری و کلید واژه های اصلی مد نظر شما در تبلیغات باشد.

همچنین اطمینان حاصل پیدا کنید که فونت های مورد استفاده در طراحی بنر خوانا و رنگ ها واضح باشد.

گزینه های طراحی که در بالا گفته شد بهترین انتخاب برای شرکت های حرفه ای چاپ در حوزه تولید بنر میباشد.

تجربه ما میگوید یک چاپ با کیفیت میتواند جذابیت بنر را در اهداف تبلیغاتی شما دو چندان کند.

کارت ویزیت چه تاثیری در تبلیغات دارد؟

کارت ویزیت چه تاثیری در تبلیغات دارد؟

روش های مختلف تبلیغاتی، راه و روشی را در اختیارمان قرار داده است که بتوانیم با کمی تفکر، بهترین روش معرفی خود و کسب و کارمان را انتخاب کنیم و پیوسته بتوانیم روی نمودار فروشمان تاثیر مثبتی بگذاریم. شاید برایتان جالب باشد بدانید: یکی از مهمترین و رایج ترین ابزار موفق در بازاریابی و برندسازی چاپ کارت ویزیت می باشد، در واقع شما با استفاده از طراحی و چاپ کارت ویزیت می توانید تنها با همین ابزار کوچک، خودتان را به صورت رسمی به مشتریان و مخاطبان معرفی کنید و کسب و کارتان را به نوعی مشخص سازید! طراحی کارت ویزیت هم از اهمیت بسزایی برخوردار است که در یکی از بخش های این مقاله به آن خواهیم پرداخت. به طور کلی ما قصد داریم در این مطلب شما را با اهمیت کارت ویزیت در دنیای تجارت آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چاپ کاتالوگ

ویژگی های کارت ویزیت

کارت ویزیت ساده و شیک است و به راحتی قابل حمل بوده و در دسترس قرار می گیرد از این رو می توانید از همین کارت برای معرفی کسب و کارتان به شکل کاملا رسمی و منحصر به فرد استفاده نمایید. حتی می توانید در میهمانی ها و مجالس دوستانه هم کارت ویزیت خود را به دوستان و بستگان خود بدهید تا در موقع نیاز بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. از ویژگی های ممتاز کارت ویزیت، موثر و ارزان بودن آن است و برای افراد مقرون به صرفه و امکانپذیر می باشد، لازم است بدانید: در تبلیغات، داشتن یک ابزار خاص، می تواند نقش مهمی را در بازاریابی و برندسازی شما داشته باشد و از هر فرصتی برای معرفی نام تجاری خودتان استفاده کنید. همچنین این ابزار تبلیغاتی به صورت هوشمندانه استارت آپ شما را تبلیغ می کند و می تواند مشتریان بسیاری را به سمت شما بکشاند.

نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

قطعا ابزاری که تا به این حد، تاثیرگذار است، از اهمیت بسیار برخوردار است و بایستی نکات مهمی را در طراحی آن مد نظر داشته باشید! طراحی حرف اول را در چاپ کارت ویزیت و یا چاپ هر نوع تبلیغاتی نظیر: چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور و یا ابزارهای دیگر می زند و بایستی مدرن و خاص باشد تا در همان نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. انتخاب رنگ بسیار مهم است و بایستی بهترین رنگ انتخاب شود. همچنین زمینه را بایستی با توجه به نوع متن انتخاب کنید. سادگی همیشه حرف اول را می زند و نقش مهمی در بازخورد مشتری خواهد داشت. می توانید با توجه به رنگ سازمانی شرکت خودتان برای انتخاب رنگ استفاده کنید، اینگونه سبک کارتان هم مشخص می شود و به نوعی اعتماد آفرینی می کند. فونت نوشته ها هم قدرت عجیبی در جذب مخاطب دارد، بایستی فونت استاندارد و منحصر به فردی را برای طراحی کارت ویزیت انتخاب کنید که راحت و خوانا باشد و به درستی دیده شود. هر قدر که فونت و نوشته شما خواناتر باشد، بهتر می تواند موثر واقع شود. همچنین جالب است بدانید: در نظر گرفتن تفکر مشتریان شما می تواند در ایده طراحی کارت ویزیت مفید واقع شود و اگر بتوانید سبک و سیاق آنها را در طراحی به کار ببرید می توانید هوشمندانه عمل کنید.

چاپ کارت ویزیت

همانقدر که طراحی کارت ویزیت مهم است، چاپ کارت ویزیت نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است! کارت ویزیت در انواع مختلف: کارت ویزیت گلاسه، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت برجسته، کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت سوسماری، کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت پارچه ای، کارت ویزیت شیشه ای و انواع دیگر کارت ها وجود دارد که انتخاب آنها بستگی به سلیقه و همچنین بودجه ای که می خواهید بپردازید خواهد داشت.

چاپ تراکت

چاپ تراکت

تراکت یکی از ابزارهای تبلیغاتی خاص و قابل توجه است که امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. یک برگه‌ی تا نشده چاپی که پیام تبلیغاتی شما را در ساده ترین روش به مخاطب انتقال می دهد و در سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید یک اطلاعیه مهم را در کوتاهترین زمان به مخاطب اطلاع دهید! اگر می خواهید یک همایشی را خبر دهید و یا در انتخابات سیاسی شرکت کنید! تراکت می تواند پیام شما را به شیوه ای درست و مناسب انتقال دهد. از این رو اگر به دنبال روشی مقرون به صرفه برای انتقال پیام تجاری خود هستید، تراکت تبلیغاتی یک گزینه مناسب و منحصر به فرد برای شماست. تراکت یک برگه ی چاپی تا نشده است که پیام شما را در کوتاهترین زمان و بدون هیچ حاشیه ای به مخاطب اعلام می کند. سایزی که برای طراحی تراکت در نظر گرفته شده است، ۵/۸ در ۱۱ اینج است. در واقع A5 و A4 دو سایز معمول و همه پسند در طراحی و چاپ تراکت است. این سایز به گونه ای در نظر گرفته شده تا هزینه‌ی چاپ تراکت کم هزینه تمام شود. البته لازم است بدانید: سایز تراکت می تواند به دلخواه مشتری هم باشد، از این رو هیچ محدودیتی در اندازه و سایز تراکت وجود ندارد.

چاپ کاتالوگ

هدف از چاپ تراکت چیست؟

تصور کنید، برای شرکت تجاری خود، هر از گاهی یک همایش مهم برای مشتریان خود برگزار می کنید و می خواهید هر بار به یک روشی کاملا مقرون به صرفه، مشتریان خود را از این همایش های مهم باخبر کنید! روش های مختلف تبلیغاتی وجود دارد، به عنوان مثال، پوستر تبلیغاتی هم برای اطلاع رسانی مهم است، منتها زمان طولانی تری را برای بازخورد نیاز دارد، منتها تراکت یکی از روش های بی نظیر برای اطلاع رسانی است که در کوتاهترین زمان پیام شما را انتقال می دهد و افرادی که وظیفه پخش تراکت را برعهده دارند، با پخش کردن در محیط های پرتردد و پر رفت و آمد این برگه های چاپی تا نشده را به دست مردم می رسانند.

کاربردهای تراکت تبلیغاتی چیست؟

تراکت کاربردهای متنوعی دارد. ممکن است برای نمایشگاههای تبلیغاتی، سازمان ها و شرکت ها مختلفی به منظور اطلاع یک خبر مهم پخش شود و یا توسط یک کمپانی سیاسی برای انتقال یک پیام مهم به مردم انجام شود. همچنین یکی دیگر از کاربردهای تراکت استفاده از آن در استخدام افراد توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها می باشد. معمولا تراکت با دست به دست چرخیدن خصوصا در محل هایی که رفت و آمد زیاد است می تواند یک نتیجه مثمر ثمر را در تبلیغات داشته باشد. از این رو با چاپ تراکت و چاپ کاتالوگ در یک چاپخانه معتبر می توانید یک نتیجه بی نظیر داشته باشید.

چگونه تراکت طراحی کنیم؟

طراحی تراکت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است! استفاده از متن واضح و درست، رنگ های خاص و مناسب می تواند به سرعت نظرها را به خودش جلب کند و مردم با پیام شما سریعتر ارتباط برقرار نمایند. ما در هر طراحی، اساس کار را بر روی رنگ های انتخابی قرا می دهیم و پیشنهاد می کنیم طرحی را انتخاب کنید که با کسب و کار شما ارتباط تنگاتنگی داشته باشد. از این رو اگر تجربه ای در طراحی ندارید، اینکار را به یک گرافیست حرفه ای بسپارید تا یک طرح خاص و منحصر به فرد را برای تراکت شما در نظر بگیرد.

چاپ تراکت

مسلما در سطح شهر با چاپخانه های زیادی روبرو شده اید! انتخاب جنس کاغذ برای چاپ تراکت، به مانند چاپ کاتالوگ و یا چاپ کارت ویزیت نیست و می تواند در گرم های پایین هم چاپ شود تا هزینه های چاپ برای شما مقرون به صرفه تمام شود. از این رو می توانید چاپ تراکت خود را به چاپخانه نقش هنر بسپارید تا بهترین کار چاپی را تحویل بگیرید.

مزایای چاپ تراکت

با چاپ تراکت و پخش آن در محیط های شلوغ و پرتردد می توانید به سرعت خبرهای مهم شرکت خود را به مشتریانتان برسانید. چاپ و پخش تراکت در میان روش های مختلفی که وجود دارد، یکی از مهمترین و موثرترین روش های چاپی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. شما هم می توانید برای اعلام هر نوع اطلاعیه مهمی از روش تراکت استفاده نمایید.

چاپ نایلون تبلیغاتی

چاپ نایلون تبلیغاتی

امروزه در هر کجایی که بنگریم، نشانه ای از تبلیغات را خواهیم دید! شاید تبلیغات پایه و اساس هر کسب و کاری است! در واقع می شود گفت: این جمله به صورت کلی درست است، چرا که تا کسب و کاری شناخته نشود، چگونه می خواهد مشتری جذب کند و به فروش بالا برسد! تبلیغات به معنای دیده شدن و شناخته شدن است و برای موفقیت در هر کسب و کاری که هستید، باید دیده شوید تا بتوانید موفقیت را به خود اختصاص دهید! حال هرقدر تبلیغات شما بهتر باشد! مشتریان بیشتری هم به خود جذب می کنید! در واقع تبلیغات یک روش است که کمک می کند به فروش بهتری دست پیدا کنید. آیا می خواهید تبلیغات کسب و کارتان را به روشی کم هزینه انجام دهید و بهترین نتیجه را داشته باشید؟ آیا می خواهید متفاوت از قبل عمل کنید و از روشی استفاده کنید که مشتریان بیشتر به سراغ شما بیایند!؟با ما همراه باشید تا شما را با یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی آشنا کنیم.

چاپ فوری

انواع روش های تبلیغات:

همانطور که می دانید روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. شاید برخی از افراد با چاپ کارت ویزیت به بازاریابی برند تجاری خود بپردازند و یا با چاپ کاتالوگ بخواهند محصولات خود را به شکلی منحصر به فرد به مشتریان معرفی کنند. انواع روش های تبلیغاتی همچون: چاپ بنر، چاپ بروشور، استند تبلیغاتی، پاپ آپ نمایشگاهی و بیلبورد وجود دارد که متناسب با نوع کسب و کارتان و بودجه ای که قرار است برای تبلیغات در نظر بگیرید، می تواند یک گزینه انتخابی برای شما باشد. به صراحت می توان گفت: بالا رفتن نمودار فروش چیزی در حدود ۸۰ درصد به تفکرمان بستگی دارد که چگونه می توانید با توجه به موقعیت بازار برای فروش و تبلیغات اقدام نمایید. از این رو بایستی روشی کم هزینه و موثر را انتخاب نمایید و به صورت مداوم این روش را مورد استفاده قرار دهید تا بتوانید در طول مدت مشخصی به نتیجه درستی برسید.

نایلون تبلیغاتی

نایلون تبلیغاتی همان ابزاری است که به هنگام خرید از یک فروشگاه، بوتیک لباس و هر مرکز دیگری تعدادی از آنها را دریافت می کنید و تا مدتها هم نزد خود نگه می دارید! نایلون تبلیغاتی همانند یک بیلبورد قابل حمل می ماند که با دست به دست چرخیدن و استفاده های طولانی مدت، روی نمودار فروشتان تاثیر مثبتی می گذارد. تقریبا امروزه در تمام فروشگاهها نایلون تبلیغاتی را دیده اید که با چاپ نام تجاری و اطلاعات تماس از قبیل شماره تماس و آدرس، به نوعی کسب و کارشان را تبلیغ می کنند.

انواع نایلون تبلیغاتی:

لازم است بدانید: نایلون تبلیغاتی در انواع و اقسام نایلون های دسته موزی، نایلون های دسته رکابی، نایلون چاپی حبوبات و خشکبار و مدل های دیگر وجود دارد که بایستی با توجه به نوع کار و بودجه خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. امروزه استفاده از نایلون ها به دلیل هزینه پایینی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و تبلیغات منحصر به فرد و پرکاربردی می باشد. از این رو اگر کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده اید و می خواهید تبلیغات مقرون به صرفه ای برای معرفی خود داشته باشید، نایلون تبلیغاتی بهترین گزینه است.

چاپ فوری نایلون را به کدام چاپخانه بسپارید!

شما می توانید برای چاپ فوری نایلون های تبلیغاتی خود با نقشینه امین در تهران تماس بگیرید و در رابطه با سوالات خود با مشاوران چاپ، مشاوره نمایید. چاپخانه با در نظر گرفتن تعداد نایلون ها می تواند در رابطه با هزینه ها به شما اطلاعات بدهند. از این رو با توجه به فروشی که دارید و تعداد مشتریان خود، بهتر است نایلون های تبلیغاتی خود را به تعداد بالا سفارش دهید! جالب است بدانید چاپ در تیتراژ بالا بسیار به صرفه تر خواهد بود و می توانید بهره خوبی ببرید.

مزایای استفاده از نایلون های تبلیغاتی

  • یک راه ساده و مقرون به صرفه برای معرفی برند تجاری شما به همراه اطلاعات تماس
  • دست به دست چرخیدن نایلون توسط مشتریان و جذب مشتریان بیشتر
  • تبلیغات هوشمندانه در زمینه بازاریابی و جذب مشتری
  • آشنایی بیشتر مردم با محصولات و کسب و کار شما
  • استفاده از نایلون های متنوع در رنگ های زیبا و جذاب
  • قابل استفاده برای هر صنف و کسب و کاری

تبلیغات چاپی هوشمندانه

تبلیغات چاپی هوشمندانه

شاید در طول ماهها با تعداد بیشماری از تبلیغات چاپی نظیر: چاپ کاتالوگ، تراکت، بروشور، پوستر و فلایر برخورد کنیم، ولی تنها تعداد کمی از آنها در خاطرمان باقی بماند! در واقع تبلیغات صرفا طراحی و چاپ یک ابزار نیست، بلکه یک استراتژی کسب و کار است که بایستی با خلاقیت انتخاب شده و هوشمندانه اقدام شود! به عنوان مثال، اگر می خواهید برای شرکت خود کاتالوگ طراحی کنید، باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند و می خواهید کدامیک از محصولات شرکت خود را در این دفترچه درج کنید، سپس با آگاهی از این موارد به چاپ آن اقدام کنید، همچنین کیفیت چاپ هم در اولویت است و باید آن را مدنظر داشته باشید. از این رو هدفمان در این مطلب اینست که راههایی را برایتان ارائه دهیم که بتوانید با طراحی و چاپ یکی از ابزارهای تبلیغاتی به هدفتان برسید و مشتریان بیشماری را به خود اختصاص دهید.

چاپ کاتالوگ

خلاقیت را چاشنی تبلیغات خود کنید!

خلاقیت در طراحی حرف اول را می زند. طرحی که بدون خلاقیت خلق شود، طرح نیست! صرفا تقلیدی از یک طرح دیگر است. از این رو در طراحی و چاپ کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور، پوستر و بنر، خلاقیت به خرج دهید و برای طرحی که قرار است آماده کنید، وقت بگذارید. باید بدانید چگونه متن، تصویر، فونت و دیگر المنت ها را درج کنید تا خالق بهترین طرح شوید. همچنین لازم است بدانید: نوع تبلیغات چاپی شما به حفظ مشتریان فعلی و افزایش مشتریان آینده کمک بسزایی می کند، بنابراین سعی کنید میزان اثر بخشی تبلیغات خود را افزایش دهید.

همیشه یک ایده در جیب هایتان داشته باشید!

تبلیغات به ایده هایی که در دست دارید خلاصه میشود. در کنار خلاقیت، ایده مهمترین عامل موفقیت در کسب و کارتان است. کافیست به دنبال راههای جدید باشید تا بتوانید بازار هدف را در دست بگیرید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای چاپ تراکت اقدام کنید، بایستی بهترین طرح را آماده کنید و تراکتی طراحی نمایید که با دیگر تراکت ها متفاوت باشد و خواننده را ترغیب به خواندن کند. در این زمان ایده شما در طراحی تراکت می تواند بر روی مخاطبان تاثیر بگذارد و رفته رفته ان مخاطبان به مشتریان شما تبدیل شوند. از این رو ایده در تبلیغات مهمترین عنصر است. لازم است بدانید: ایده بایستی با استراتژی شرکت هماهنگی داشته باشد و بر پایه ان استراتژی مطرح شود، همچنین می توانید در تولید محتوای پیام تبلیغاتی خود یک ایده منحصر به فرد مطرح کنید تا مثمر ثمر واقع شود.

طراحی متفاوت داشته باشید!

طراحی بخش مهمی از تبلیغات چاپی است و تمام موارد بالا در طراحی خلاصه می شود. اگر هریک از تبلیغات چاپی که انتخاب می کنید از یک طرح خاص و متفاوت برخوردار باشد، می تواند جلوه بصری فوق العاده ای ایجاد کند و در همان نگاه اول نظر مخاطب را به خودش جلب کند. از این رو المنت های موثری در طراحی تبلیغات چاپی وجود دارد که بایستی آنها را رعایت کنید. اولین آیتم استفاده از یک رنگ متمایز است. رنگی که مخاطب پسند باشد و نظر مخاطب را به سرعت به خود جذب کند. فونت و سایز نوشته هم دومین آیتم در طراحی است. فونتی را باید انتخاب کنید که خوانا و روان باشد و به راحتی خوانده شود. به عنوان مثال برای چاپ کاتالوگ و بروشور می توانید از فونت های متنوعی استفاده کنید، چرا که استفاده از یک فونت در کاتالوگ خسته کننده و کسل کننده است و نمی تواند تاثیرگذاری خوبی داشته باشد. همچنین بایستی در درج تصاویر هم نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید.

چرا چاپ تبلیغات چاپی اهمیت دارد؟

چاپ در تبلیغات عنصر بسیار مهمی است، کیفیت کاغذ چاپی می تواند روی طرح شما نقش مهمی داشته باشد، اگر یک طراحی منحصر به فرد داشته باشید، درحالیکه چاپ را بر روی کاغذ بی کیفیتی انجام داده باشید، تاثیر خوبی بر روی مخاطب نخواهد داشت و در نهایت موفق عمل نکرده اید، درحالیکه اگر چاپ با کیفیتی باشد می تواند خیلی از نواقص طرحتان را هم بپوشاند. از این رو باید یک چاپخانه معتبر و مناسبی را برای کارهای چاپی خود انتخاب کنید. یکی از این مراکز، چاپخانه نقش هنر می باشد که تمامی کارهای چاپی نظیر: چاپ کارت ویزیت، چاپ فوری کاتالوگ، چاپ بروشور، چاپ پوستر و هر آنچه شما در تبلیغات می خواهید را با بالاترین کیفیت برایتان انجام می دهد.